Зібрання

Готель, ідеальний для проведення конференцій, зустрічей та заходів
Поєднуючи в собі два світи – висококласні конференц-зали та чудові інсентів-можливості – готель Radisson Blu Resort, Split пропонує всі необхідні умови для проведення успішного заходу. Конференц-зали займають площу у 660 м² . Сплановані задля максимальної зручності та із найкращим обладнанням, готель пропонує 9 кімнат різного розміру. Велика конференц-зала (Ballroom), розміром понад 360 м², ідеально підходить як для великих зустрічей, конференцій, виставок, так і для приватних вечірок, вміщуючи до 400 гостей. Всі зали мають найсучасніше обладнання, денне освітлення і заходи завжди супроводжуються відповідальним менеджером. Безкоштовний бездротовий доступ до мережі Інтернет по всьому готелю для всім зареєстрованих гостей та учасників конференцій.

Досвідчені кухарі готелю складуть індивідуальне меню за побажаннями організаторів, а відповідальні співробітники відділу організації конференцій забезпечать успішне втілення заходу.

Отримати пропозицію

Контакти

Будь ласка, зателефонуйте нам для пропозиції
+ 385 (21) 303 062

або відправити по e-mail:

meetings.split@radissonblu.com

Послуги

  • Безкоштовний Інтернет

    наслідуючи концепцію послуг “Зв'яз@тися просто” готелі Radisson Blu пропонують безкоштовний доступ в інтернет. Тепер усі гості готелю мають доступ до високошвидкісного та/або безпровідного доступу в інтернет на всій території готелю.
Radisson Blu Resort, Split 
43.502931 16.470823