Послуги

Клієнт-центровані послуги для гостей Києва
Від парковки на 20 автомобілів до повністю обладнаного фітнес-центру — ви можете скористатись усім, що може запропонувати вам наш клієнт-центрований сервіс у цьому готелі Києва. Цілодобове обслуговування номерів не дозволить вам відчувати голод чи спрагу навіть пізньої ночі, а безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету допоможе зробити труднощі подорожей цікавішими. Наші обізнані консьєржі завжди раді допомогти, якщо вам необхідні підказки стосовно напрямку руху, організація транспорту чи просто поради щодо цікавих туристичних місць.

Принципи обслуговування

Безкоштовний Інтернет

наслідуючи концепцію послуг “Зв'яз@тися просто” готелі Radisson Blu пропонують безкоштовний доступ в інтернет. Тепер усі гості готелю мають доступ до високошвидкісного та/або безпровідного доступу в інтернет на всій території готелю.

Захопи з собою

Для гостей, які завжди на бігу, і в яких немає часу на традиційний сніданок, ми пропонуємо сніданок «Захопи з собою». Чай, кава в одноразових стаканчиках, свіжі фрукти та спортивні батончики викладаються на столі вестибюля, щоб жоден гість не пропустив найважливішої трапези дня.

Суперсніданок

Сніданок - це найважливіша їда за день, а також останнє враження гостя перед від'їздом. Суперсніданок в Radisson Blu – це шведський стіл з широким вибором кращих страв континентальної, евпропейської та американської кухонь.

Швидкий виїзд

Для наших зайнятих гостей ми пропонуємо Швидкий виїзд, що дозволяє зберегти дорогоцінні хвилини,швидко та ефективно виїхати з готелю. Ми можемо вислати рахунок електронним листом, поштою або залишити готовий рахунок на стійці адміністратора, щоб його можна було швидко забрати зранку.

Пізній виїзд

Пізній виїзд з готелю Radisson Blu може здійснюватися аж до 18.00 (за умови, що в готелі досить вільних номерів), замість звичайного часу виїзду, без додаткової оплати. Наша мета – задовільнити усі потреби наших клієтів та надати унікальні гнучкі рішення.

Експрес-пральня

В середньому, наші гості зупиняються в готелі менш ніж на два дні, що робить прання білизни досить складним. Але в готелях Radisson Blu ми знайшли інший вихід завдяки експрес-пральні, що дозволяє випрати білизну за три години. Всі сорочки, блузи, шкарпетки, нижню білизну та інші предмети гардеробу повернуть Вам чистими увечері того ж дня, якщо Ви здасте до 8 вечора.

Сервіс одної кнопки

Усе що необхідно гостю, обслуговування в номері, будь-які питання або особливі побажання, можуть бути вирішені простим натисненням кнопки. Просто натисніть кнопку сервісу на телефоні у вашому номері, і ми вирішимо Ваші питання.

100% гарантія задоволення

Мета Radisson Blu - це 100% задоволення потреб наших клієнтів і ми це гарантуємо. Якщо під час вашого візиту вас щось не влаштовує, будь ласка, дайте нам знати, і ми відразу ж це виправимо. Якщо незручність не буде усунена, то вам не треба буде платити.
Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil 
50.46376036 30.52047014