Готель у Києві ласкаво запрошує гостей до України


Ідеально розташований біля Контрактової площі, цей готель на Подолі в Києві ласкаво запрошує гостей насолодитися спокійним відпочинком за кілька кроків від найвизначніших історичних пам’яток та культурних місць. Готель має 164 номери та апартаменти, серед них 138 стандартних номерів, дві кімнати для гостей з особливими потребами, 19 кімнат бізнес-класу, 4 апартаменти та одні Президентські апартаменти. Усі кімнати забезпечені першокласними зручностями, такими як безкоштовний доступ до високошвидкісного безпровідного Інтернету та цілодобове обслуговування номерів. Після дня, проведеного серед визначних пам’яток, гості можуть насолодитися вишуканими кулінарними виробами готельного ресторану, в меню якого найапетитніша міжнародна кухня та улюблені місцеві страви. Сучасно оснащений спортзал запрошує гостей насолодитися енергійним тренуванням. Ідеальний для корпоративних подій, конференцій чи семінарів, цей готель у Києві має шість надсучасних залів для нарад, включно з аудіовізуальним обладнанням, можливостями індивідуального замовлення харчування та підтримкою персоналу готелю, що відповідає за підготовку зустрічей та подій.
  • Цей київський готель зручно розташувався на Подолі, в центрі старого міста, в оточенні чарівної архітектури, церков та зелених парків.
  • 164 номери та апартаменти готелю мають елегантний, спокійний дизайн та пропонують відмінні зручності, такі як безкоштовний доступ до високошвидкісного безпровідного Інтернету та цілодобове обслуговування номерів.
  • У барі готелю гості можуть насолодитися освіжаючим напоєм або гарячою кавою, а готельний ресторан, що готує на замовлення, подає смачні страви місцевої української та міжнародної кухні.
  • Гарно оснащений силовими та кардіотренажерами, спортзал готелю є ідеальним місцем для бадьорого тренування.
  • Стильні, сучасні приміщення для зустрічей пропонують надсучасне конференц-обладнання у зручній атмосфері, забезпечуючи продуктивні, успішні ділові зустрічі.
  • Наявний цілодобовий підземний паркінг на 24 автомобілі.

Вартість за ніч від

EUR 104

Best Online Rate Guarantee

Про нас

Experience Meetings

Experience Meetings

"Experience Meetings” is Radisson Blu’s new concept for meetings and events that harmonises the meeting essentials: breakout rooms, food and connectivity with service, satisfaction and sustainability.

Умови в готелі

  • Високошвидкісний Інтернет
  • Обслуговування номерів
  • Апартаменти
Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil 
50.46376036 30.52047014