Заходи

Ви можете скористатися сучасними конференц-залами готелю „Радіссон Блу” для проведення різноманітних заходів та ділових зустрічей, від невеликих засідань за участю 8 осіб до великих прийомів на 250 осіб.

Наші конференц-зали загальною площею 407 кв. метрів розташовані на першому поверсі готелю і включають у себе просторий конференц-зал Embassy Suite для проведення великих конференцій і прийомів. Зал Embassy Suite можна розділити на менші приміщення звукоізоляційними стінами, а його два величезні вікна дозволяють проводити заходи в умовах денного освітлення.

Наша приймальна зала має площу 102 кв. метри і є ідеальною для проведення коктейлів, реєстрацій, перерв на каву та для розміщення виставкових матеріалів. Також в готелі є 4 комфортні кімнати для переговорів, обладнані плазмовими екранами та зручними для заходів до 22 чоловік.

Отримати пропозицію

Конференції

телефон
+38 044 492 22 32

E-mail:

conference.kiev@radissonblu.com

Послуги

  • Безкоштовний Інтернет

    наслідуючи концепцію послуг “Зв'яз@тися просто” готелі Radisson Blu пропонують безкоштовний доступ в інтернет. Тепер усі гості готелю мають доступ до високошвидкісного та/або безпровідного доступу в інтернет на всій території готелю.
Radisson Blu Hotel, Kiev 
50.451624 30.509483